Anasayfa » Duyurular » BTÜ İletişim Merkezi (BTÜİMER) Hizmete Açıldı


BTÜ İletişim Merkezi (BTÜİMER) Hizmete Açıldı
Değerli Paydaşlarımız,
 
Üniversitemizin Online İletişim Merkezi (BTÜİMER) hizmete açılmıştır. 
 
BTÜİMER Üniversitemiz ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri, şikâyet ve taleplerin internet sayfamız ve telegram uygulaması üzerinden yapılabileceği çevrimiçi platformdur. 
 
BTÜİMER’e başvurular şu an iki farklı yol ile yapılabilmektedir. İlerleyen zamanlarda diğer mobil uygulamalar ve sosyal medya kanalları da eklenecektir.
 
1. Üniversitemiz internet sitesi üzerinden https://btuimer.btu.edu.tr adresine girilerek başvuru yapabilmektedir. Yapılan başvurularla ilgili durumlar başvuru sonucu sorgula ekranından takip edilebilmektedir. Ayrıca sonuçlandırıldığında e-posta ile bildirim yapılmaktadır. 
 
2. Telegram uygulaması, whatsapp uygulamasının bir benzeridir. Apple Store veya Google Play‘den Telegram’ın cep telefonuna indirilmesi gerekmektedir. 
 
Telegram üzerinde arama alanında btuimer kullanıcı/kişi adını aratılarak bulunur ve daha sonra direk yazışma ekranından soru, görüş, öneri, şikâyet ve talepler yapılabilir. Ayrıca başvurularda fotoğraf ve video gönderimi de yapılabilmektedir. 
 
Telegram uygulaması aracılığı yapacağınız başvurularda telegram kullanıcı adınız hariç hiçbir bilginiz (telefon numarası vb.) gözükmeyecek olup bu iletişim kanalını aynı zamanda isim vermek istemediğiniz başvurular için de kullanabilirsiniz. 
 
Ayrıca Telegram hattımızla Üniversitemiz ile ilgili güncel bilgilere erişebilirsiniz.
Güncel bazı bilgilere erişmek için kullanılabilecek komutlar/etiketler aşağıda verilmiştir:
/yemek
Günlük yemek listesi cevap olarak gelir.
/uzaktanegitim/uzem ya da /ekampus
Uzaktan eğitim ile ilgili bilgiler cevap olarak gelir.
 
BTÜİMER başvuru kılavuzuna https://btuimer.btu.edu.tr/rehber.pdf adresinden erişebilirsiniz.
 
Öğrenci, personel ve tüm dış paydaşlarımıza duyurulur.
 
Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü