Anasayfa » Duyurular » BTÜ Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü Öğrenci Odaklı Proje Çağrısı


BTÜ Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü Öğrenci Odaklı Proje Çağrısı

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

ÖĞRENCİ ODAKLI PROJE ÇAĞRISI

  • BTÜ Bilimsel Araştırma Projeleri Birimine 19 Şubat 2019 tarihi itibarıyla öğrenci odaklı proje önerileri alınmaya başlanılmıştır. 
  • Üniversitemizi Ulusal ve Uluslararası bilimsel ve teknolojik yarışmalarda (TÜBİTAK, döner kanatlılar, Elektrikli Otomobil vb.) temsil kabiliyeti olan projelere öncelik verilecektir. Öğrenci Topluluğu kapsamında topluluk danışmanları yada bölüm başkanları tarafından yapılacak başvurularda üst limit 15 000TL olarak belirlenmiştir.
  • Aynı zamanda öğrenci odaklı proje kapsamında sektörde SEP yapan ve aynı firmada bitirme tezini yapmak isteyen öğrenciler için bölüm başkanlıkları üzerinden proje başvurusu yapılacaktır. SEP kapsamında üst limit öğrenci başına 250 TL olarak belirlenmiştir. Proje kapsamında SEP programına katılacak öğrenci sayısında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 
  • SEP kapsamında bitirme projesi başvurusu ilgili bölüm başkanı tarafından yapılacaktır. Her bir öğrenci için projede 1 (bir) iş paketi hazırlanıp bölüm adına 1 (bir) proje verilecektir. 
  • Proje başvurularında BAP web sayfasındaki proje başvuru formu kullanılmalı ve üniversitemiz BAP koordinatörlüğüne iletilmelidir.