Anasayfa » Duyurular » 6. Dünya Enerji Forumu (defor) için Poster Sunumu


6. Dünya Enerji Forumu (defor) için Poster Sunumu
5 kıtadaki 12 bölgesel düzenleyici birliğin ortak çabasıyla üç yılda bir düzenlenen Dünya Enerji Düzenleme Forumu'nun altıncısı 25-28 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecektir.
 
Enerji düzenleme kurumları, bakanlıklar, piyasada faaliyet gösteren şirketler, finansman kuruluşları, tüketici birlikleri ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleştirilecek, "Enerji Düzenleme Dünyasını Buluşturmak/ Bridging the World of Energy Regulation" temalı forumun açıklamalı gündem mahiyetindeki Kavram Belgesine www.wfer2015.org internet adresinden ulaşılabilmektedir.
 
Bu kapsamda üniversite öğrencileri tarafından Kavram Belgesi çerçevesinde İngilizce hazırlanan ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından beğenilen poster sunumları, 6. Forum süresince İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde sergilenecek ayrıca sunumları beğenilen öğrenciler adı geçen Foruma ve kapsamındaki etkinliklere ücret ödemeden katılım sağlayabileceklerdir.
 
Konuyla ilgili hazırlanacak İngilizce poster sunumlarının 31.12.2014 tarihi mesai saati bitimine kadar EPDK Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı'na gönderilmesi gerekmektedir.