Anasayfa » Duyurular » Bitirme Tezi ve Bitirme Projesi Hazırlayan Lisans Öğrencilerine Burs İmkanı
Bitirme Tezi ve Bitirme Projesi Hazırlayan Lisans Öğrencilerine Burs İmkanı

TÜRKİYE ÇEVRE KORUMA VAKFI

2001 yılında kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, TC. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çahşmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Vakfımızın yönetim kurulu tarafından haziran ayında tezlerini teslim edecek öğrencilere yönelik ayda 450 TL olmak üzere, 4 ay süre ile 200 Lisans  öğrencisine (Çevre Mühendisliği, Biyoloji, Kimya ve Kimya Mühendisi, Şehir Plancısı, Mimar, İnşaat Mühendisliği, Meteoroloji Mühendisi) bitirme tezi ve bitirme projesi hazırlaması karşılığında burs verilmesine karar verilmiştir.

Belirtilen konu başlık.lan altında bitirme tezi hazırlayan lisans öğrencileri, vakfın wcb sitesi üzerinden (www.tucev.org) 20 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecektir. Burs almaya hak kazananlar TUCEV tarafından belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır. 1 Şubat 2018 tarihi baz alınarak burslar ödenmeye başlanacaktır.