Sayılarla BTÜ
22/04/2024 23:50:30 tarihinde güncellenmiştir.
- 11260 Toplam Öğrenci
- % 14 Uluslararası Öğrenci
- % 22 Lisansüstü Öğrenci
- 570 Akademik Personel
- 604 Projeler
- 351 İdari Personel
-
19.04.2024 Görevde Yükselme Yazılı Sınav Sonuç Duyurusu -
18.04.2024 Dezenformasyonu Tespit Etmek İçin İpuçları -
16.04.2024 BTÜ Arama Konferansı -
10.04.2024 2023-2024 Bahar Dönemi Zorunlu (Türk Dili, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, İş Sağlığı Ve Güvenliği ve İngilizce Dersleri) ve Sosyal Seçmeli Derslerin Ara Sınavları
-
19.04.2024 Görevde Yükselme Yazılı Sınav Sonuç Duyurusu -
01.04.2024 Şube Müdürü ve Şef Kadroları İçin Yapılacak Görevde Yükselme Yazılı Sınavının Yeri ve Zamanı Hakkında Duyuru -
23.03.2022 Unvan Değişikliği Yazılı Sınav Salonu ve Saatinin Bildirimi -
25.03.2022 2022-1 Sözleşmeli Personel Başvuru Sonuçları
Etkinlikler ve Akademik Takvim
Yaklaşan Etkinlikler
- Etkinlik
- Akademik Takvim
- 24 Nisan Ara Sınavlar Lisans
- 24 Nisan / 08 : 00 - 11 : 00 PM 318 Çevre Estetiği Lisans Dersi Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 24 Nisan Ara Sınavlar Lisansüstü
- 24 Nisan / 11 : 00 - 12 : 00 Kariyer Planlama Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 24 Nisan / 13 : 00 - 17 : 00 PM411 Bitirme Projesi ve PM211 Proje IV dersi kapsamında 'Keşif Metraj' Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 24 Nisan / 13 : 00 - 14 : 59 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Turkuaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 24 Nisan / 14 : 00 - 17 : 00 BTÜ KONUŞMALARI Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 24 Nisan / 15 : 00 - 16 : 30 Kimya Bölüm Seminerleri Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 24 Nisan / 15 : 00 - 17 : 00 BTÜ & BOSCH Yetenek Akademisi Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 25 Nisan Ara Sınavlar Lisansüstü
- 25 Nisan / 08 : 00 - 18 : 00 2. Uluslararası Finans, Ekonomi ve Sürdürülebilir Politikalar Kongresi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Turkuaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 25 Nisan / 08 : 00 - 12 : 00 2. Uluslararası Finans, Ekonomi ve Sürdürülebilir Politikalar Kongresi Açılış Oturumu Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 25 Nisan Ara Sınavlar Lisans
- 25 Nisan / 08 : 00 - 18 : 00 2. Uluslararası Finans, Ekonomi ve Sürdürülebilir Politikalar Kongresi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 25 Nisan / 09 : 00 - 17 : 00 2024 Potansiyel Mezun Çalışmaları Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 25 Nisan / 11 : 00 - 14 : 00 Üniversite Tanıtım Programı Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 25 Nisan / 17 : 30 - 19 : 30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 26 Nisan / 08 : 00 - 18 : 00 2. Uluslararası Finans, Ekonomi ve Sürdürülebilir Politikalar Kongresi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 26 Nisan Ara Sınavlar Lisansüstü
- 26 Nisan / 08 : 00 - 13 : 00 2. Uluslararası Finans, Ekonomi ve Sürdürülebilir Politikalar Kongresi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Turkuaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 26 Nisan Ara Sınavlar Lisans
- 26 Nisan / 14 : 00 - 17 : 00 Psikoloji Bölümü Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Turkuaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 27 Nisan Ara Sınavlar Lisansüstü
- 27 Nisan Ara Sınavlar Lisans
- 28 Nisan Ara Sınavlar Lisansüstü
- 28 Nisan Ara Sınavlar Lisans
- 29 Nisan / 17 : 00 - 21 : 00 Müzik Kursları Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)
- 30 Nisan / 09 : 00 - 12 : 00 İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan Liseli Genç Girişimciler Eğitim Programı kapsamı Etkili sunum Teknikleri Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 30 Nisan / 10 : 00 - 12 : 00 Kariyer Planlama Dersi Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 30 Nisan / 10 : 00 - 12 : 00 Şehir ve Bölge Planlama Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Turkuaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 30 Nisan / 11 : 00 - 13 : 00 Üniversite Tanıtım Programı Mimar Sinan Yerleşkesi Erguvan Salon (A Blok Zemin Kat)
- 30 Nisan / 13 : 00 - 16 : 00 Taşıt Çarpışma Mekaniği Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 30 Nisan / 13 : 30 - 15 : 00 TÜBİTAK 2209 Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı Bilgilendirme Eğitimi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 30 Nisan / 15 : 00 - 16 : 30 Kimya Bölüm Seminerleri Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 30 Nisan / 16 : 00 - 17 : 00 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü Kariyer Planlama Dersi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 30 Nisan / 17 : 00 - 21 : 00 Müzik Kursları Mimar Sinan Yerleşkesi Öğrenci Toplulukları Atölyesi (B Blok Zemin Kat)
- 30 Nisan / 17 : 30 - 19 : 30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 01 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Lisans
- 01 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Lisansüstü
- 01 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü YDYO
- 01 Mayıs / 08 : 00 - 11 : 00 PM 318 Çevre Estetiği Lisans Dersi Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 01 Mayıs / 13 : 00 - 14 : 59 Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Turkuaz Salon (A Blok Zemin Kat)
- 01 Mayıs / 14 : 00 - 17 : 00 BTÜ KONUŞMALARI Mimar Sinan Yerleşkesi Turkuaz Salon (B Blok 1. Kat)
- 01 Mayıs / 15 : 00 - 17 : 00 BTÜ & BOSCH Yetenek Akademisi Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 02 Mayıs / 12 : 00 - 17 : 00 Yeşil Kampüs Semineri Mimar Sinan Yerleşkesi Ali Sürmen Salon (G Blok Zemin Kat)
- 02 Mayıs / 13 : 30 - 17 : 30 TÜBİTAK 2209 Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı Proje Yazma Eğitimi Mimar Sinan Yerleşkesi Mavi Salon (E Blok 4. Kat)
- 02 Mayıs / 13 : 30 - 14 : 30 Kapitalizm ve Rasyonelizm Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Kırmızı Salon (A Blok Zemin Kat)
- 02 Mayıs / 17 : 30 - 19 : 30 Tiyatro Topluluğu Oyun Provası Mimar Sinan Yerleşkesi Yeşil Salon (A Blok 2. Kat)
- 03 Mayıs / 14 : 00 - 17 : 00 Psikoloji Bölümü Yıldırım Bayezid Yerleşkesi Turkuaz Salon (A Blok Zemin Kat)