Anasayfa » Haberler » Geleneksel BTÜ İftarı

Geleneksel BTÜ İftarı

Bursa Teknik Üniversitesi’nde (BTÜ) düzenlenen geleneksel iftar programında üniversite yönetimi ve öğrenciler bir araya geldi.

BTÜ Mimar Sinan Yerleşkesinde Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen programa Rektör Prof. Dr. Arif Karademir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hamdi Öğüt, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi (MDBF) Dekanı Prof. Dr. Osman Nuri Şara, Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Yılmaz, MDBF Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Aytaç Yıldız, Doç. Dr. Yunus Kaya, Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Oktay Gönültaş, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Nilüfer Rüzgar, Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (BUKAGEM) Müdürü Doç. Dr. Hilal Yıldırır Keser ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Rektör Prof. Dr. Arif Karademir Ramazan’ın bereket ayı olduğunu ve bu manevi atmosferi hep birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek final dönemi dolayısıyla da tüm öğrencilere başarılar diledi.

BTÜ’de sürdürülen israfı önleme ve sıfır atık çalışmalarının bir parçası olarak yemek sonunda gerçekleştirilen kura çekimi ile tabaklarında hiç atık bırakmayan üç kişiye çeşitli hediyeler verildi.