Anasayfa » Haberler » Öğrenci Toplulukları 2014 - 2015 Bahar Dönemi Faaliyet Planlarını Sundu

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Öğrenci Toplulukları 2014 – 2015 Akademik Yılı Bahar Dönemi Bilgilendirme Toplantısı, BTÜ Osmangazi Yerleşkesinde geçekleşti.

Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çopur, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Erman ve Daire Başkanlığında görevli idari personelin yanı sıra öğrenci topluluklarının akademik danışmanları, başkanları ve yönetim kurulu üyesi olan öğrenciler katıldı.

2014 - 2015 Akademik Yılı faaliyet planında olan sosyal ve kültürel projelerin değerlendirmesiyle başlayan programda, bahar yarıyılında gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerde konuşuldu.

Toplantının devamında ise BTÜ Öğrenci Toplulukları, geçtiğimiz eğitim öğretim yılında yaptıkları faaliyetlerin sonuçları hakkında üniversite yönetimine bilgi verirdiler. Topluluk yöneticileri bu yıl içerisinde yapılmasını hedefledikleri etkinlikleri içeren faaliyet planlarının da sunumlarını yaptılar. Aynı zamanda BTÜ Spor Koordinatörü Okt. Canan Bastık, üniversitedeki öğrenci topluluklarının yazışma süreçleri ve yürütülme esasları konusunda bilgi aktarımında bulundu.

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Erman toplantıda yaptığı konuşmada, öğrenci topluluklarının gerçekleştireceği sosyal ve kültürel etkinliklerin projelendirilmesi ve geniş kitlelere duyurulmasının önem taşıdığını vurgularken, 8-9-10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Bursa Bilim Şenliği organizasyonu konusundaki detayları paylaştı. 

Toplantı Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çopur’un; Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Erman’a, birim çalışanlarına, öğrenci toplulukları danışmanlarına, başkan ve üyelerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etmesiyle sona erdi.