Anasayfa » Haberler » BTÜ Personeli BURFAŞ Tesislerinden İndirimli Yararlanacak

Bursa Teknik Üniversitesi ile Bursa Büyükşehir Belediyesi arasında gerçekleştirilen ‘Sosyal Kart’ protokolüyle, BTÜ Personeli BURFAŞ tesislerinden indirimli yararlanma imkânına kavuştu.

BURFAŞ yetkilileriyle birlikte Bursa Teknik Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Erman’ın da hazır bulunduğu protokol, Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Sami İmamoğlu ve BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy arasında imzalandı.

Protokolde bir konuşma yapan BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy BURFAŞ’a bağlı olarak hizmet veren sosyal tesislerin, Bursalıların aileleriyle birlikte huzurla vakit geçirdiği, çay kahve içip birlikte yemek yiyebildiği özel mekânlar olduğunu belirterek, "Bursa Teknik Üniversitesi personelinin de tesislerden azami şekilde istifade etmelerini istiyoruz" dedi. BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, tüm mensuplarımız adına temsili kartı BTÜ Genel Sekreter Vekili Prof.Dr. Sami İmamoğlu’na teslim etti.

BTÜ Genel Sekreter Vekili Prof.Dr. Sami İmamoğlu’ da "Bursa Büyük Şehir Belediyesi bünyesindeki BURFAŞ tesisleriyle ilgili yaptığımız protokol ile tüm personelimizin sosyal kartın sağladığı imkânlardan faydalanmalarını ve bu nezih mekânlardan istifade etmelerini  sağlamış olduk, emeği geçenlere, başta Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe olmak üzere, BURFAŞ Genel Müdürü sayın Muhammet Gümüşsoy ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.