Anasayfa » Duyurular » BTÜ Online Tanıtım Günleri Programı


BTÜ Online Tanıtım Günleri Programı

BÖLÜM TANITIMLARI ve SORU-CEVAPLAR (WEBINAR)

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

29.7.2020
Çarşamba

11.00-12.00

İNSAN
ve TOPLUM
BİLİMLERİ
FAKÜLTESİ

Uluslararası Tic. ve Lojistik

Dr. Öğr. Üyesi İsa DEMİRKOL

Uluslararası İlişkiler

Dr.Öğr. Üyesi Mevlüt AKÇAPA

İşletme

Doç.Dr. K. Burcu Öngen BİLİR

Sosyoloji

Dr. Öğr. Üyesi Selda ADİLOĞLU

Psikoloji

Dr. Öğr. Üyesi Aslı YAYAK

13.00-14.00

ORMAN
FAKÜLTESİ

Orman Endüstri Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Mesut UYSAL 

Orman Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Salih PARLAK

Peyzaj Mimarlığı

Doç.Dr. Sara Demir ALP

Günün WEBINAR linki: https://zoom.us/j/94241010652 

         

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

4.8.2020
Salı

11.00-12.00

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Endüstri  Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Yunus DEMİR

Bilgisayar Müh.

Dr.Öğr.Üyesi M.Özgür CİNGİZ

Elektrik-Elektronik Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Gökay BAYRAK

Makine Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Hakan ÜLKER

Mekatronik Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Saffet VATANSEVER

İnşaat Müh.

Doç.Dr.Ş.Doğuşcan AKBAŞ

13.00-14.00

Çevre Müh.

Doç.Dr.O.Taner CAN

Kimya

Dr.Öğr.Üyesi Baybars KÖKSOY

Polimer Malzeme Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Pınar TERZİOĞLU

Matematik

Dr.Öğr.Üyesi Ayşe BORAT

Günün WEBINAR linki: https://zoom.us/j/96646454977

         

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

5.8.2020
Çarşamba

11.00-12.00

MİMARLIK
ve TASARIM
FAKÜLTESİ

Mimarlık

Dr. Öğr. Üyesi Didem G. YILMAZ 

Şehir ve Bölge Planlama

Dr. Öğr. Üyesi Ebru K. KARAHAN

13.00-14.00

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Biomühendislik

Dr.Öğr.Üyesi Gökçe TANER

Gıda Müh.

Dr.Öğr.Ü. F.Türker SARICAOĞLU

Kimya Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Ömür ARAS

Metalurji ve Malzeme Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Nazlı AKÇAMLI

Günün WEBINAR linki: https://zoom.us/j/95244173344

 

 

BÖLÜM TANITIMLARI ve SORU-CEVAPLAR (ZOOM)

6-14 Ağustos Bölüm Tanıtımları İçin Ortak ZOOM linki: https://zoom.us/j/4853726246

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

6.8.2020
Perşembe

13.00 -14.00

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Bilgisayar Müh.

Arş.Gör.Ahmet KAŞİF

Endüstri  Müh.

Arş.Gör.İsmail Enes PARLAK

Elektrik-Elektronik Müh.

Arş.Gör.Adem AVCI

15.00-16.00

MİMARLIK
ve TASARIM
FAKÜLTESİ

Mimarlık

Dr. Öğr. Üyesi Tüba SARI

Şehir ve Bölge Planlama

Arş. Gör. Zeynep ERDOĞAN

         

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

7.8.2020
Cuma

14.30 -15.30

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Makine Müh.

Arş.Gör.Abdullah DÜZCAN

Mekatronik Müh.

Arş.Gör. Mustafa ÇOBAN

İnşaat Müh.

Arş.Gör.M.Muhlis TEMİZ

16.00-17.00

ORMAN
FAKÜLTESİ

Orman Endüstri Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Mesut UYSAL

Orman Müh.

Doç.Dr. Neşat ERKAN                                      Arş.Gör.Burhan GENCAL

Peyzaj Mimarlığı

Dr.Öğr.Üyesi Volkan MÜFTÜOĞLU

         

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

8.8.2020
Cumartesi

13.00 -14.00

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Çevre Müh.

Arş.Gör.H.Kübra GÜL

Kimya

Arş.Gör.Cansu AKYEL

Polimer Malzeme Müh.

Arş.Gör.Ahmet AYDIN

15.00-16.00

İNSAN
ve TOPLUM
BİLİMLERİ F.

Uluslararası İlişkiler

Arş.Gör. E.Feyzi ÇOLAKOĞLU

Sosyoloji

Arş.Gör. A.Nisa ODABAŞOĞLU                      Arş. Gör. Sercan EKLEMEZLER

         

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

9.8.2020
Pazar

13.00 -14.00

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Biomühendislik

Arş.Gör.Hilal GİRGİN

Kimya Müh.

Arş.Gör.Enver BAYINDIR

Metalurji ve Malzeme Müh.

Arş.Gör. T.Yasin EKEN

15.00-16.00

MİMARLIK
ve TASARIM
FAKÜLTESİ

Mimarlık

Arş.Gör. Fatma Cesur

Şehir ve Bölge Planlama

Dr. Öğr. Üyesi Ebru K. KARAHAN

         

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

10.8.2020
Pazartesi

13.00 -14.00

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ F.

Matematik

Arş.Gör.Gökçen DİLAVER

Gıda Müh.

Arş.Gör.Hüseyin DEMİRCAN

15.00-16.00

ORMAN
FAKÜLTESİ

Orman Endüstri Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Mesut UYSAL

Orman Müh.

Prof.Dr. Oğuzhan SARIKAYA                            Arş.Gör.S.Ahmet KAVAKLI

Peyzaj Mimarlığı

Öğr.Gör.Yalçın YILDIRM

         
         
         
         

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

11.8.2020
Salı

13.00 -14.00

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Bilgisayar Müh.

Arş.Gör.Ahmet KAŞİF

Endüstri  Müh.

Arş.Gör.İsmail Enes PARLAK

Elektrik-Elektronik Müh.

Arş.Gör.Adem AVCI

15.00-16.00

İNSAN
ve TOPLUM
BİLİMLERİ
FAKÜLTESİ

Uluslararası Tic. ve Lojistik

Arş. Gör. Behiç Efe  TEKİN                              Arş. Gör. Nihal ALTUN

Psikoloji

Arş. Gör. İlgün Bilekli BİLGER                          Arş. Gör. Sercan BALIM

   

 

   

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

12.8.2020
Çarşamba

15.30 -16.30

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Makine Müh.

Arş.Gör.Abdullah DÜZCAN

Mekatronik Müh.

Arş.Gör. Mustafa ÇOBAN

İnşaat Müh.

Arş.Gör.M.Muhliz TEMİZ

16.30-17.30

MİMARLIK
ve TASARIM
FAKÜLTESİ

Mimarlık

Öğr. Gör. Ender ŞEN

Şehir ve Bölge Planlama

Dr. Öğr. Üyesi Ebru K. KARAHAN

   

 

   

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

13.8.2020
Perşembe

13.00 -14.00

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Biomühendislik

Arş.Gör.Hilal GİRGİN

Kimya Müh.

Arş.Gör.Enver BAYINDIR

Metalurji ve Malzeme Müh.

Arş.Gör.T.Yasin EKEN

Gıda Müh.

Arş.Gör.Hüseyin DEMİRCAN

14.00-15.00

ORMAN
FAKÜLTESİ

Orman Endüstri Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Mesut UYSAL

Orman Müh.

Dr.Öğr.Üyesi Salih PARLAK                            Arş.Gör.Emre KILIÇARSLAN

Peyzaj Mimarlığı

Dr.Öğr.Üyesi Volkan MÜFTÜOĞLU

   

 

   

Tarih

Saat

Fakülte

Bölüm

Görevli

14.8.2020
Cuma

14.30 -15.30

MÜHENDİSLİK
ve DOĞA
BİLİMLERİ 
FAKÜLTESİ

Çevre Müh.

Arş.Gör.H.Kübra GÜL

Kimya

Arş.Gör.Cansu AKYEL

Polimer Malzeme Müh.

Arş.Gör.Ahmet AYDIN

Matematik

Arş.Gör.Gökçen DİLAVER

16.00-17.00

İNSAN ve TOPLUM
BİLİMLERİ
FAKÜLTESİ

İşletme

Arş. Gör. Ömer Faruk ÇELEBİ