Anasayfa » Duyurular » BTU-CAD'19 Kariyer Günleri
BTU-CAD'19 Kariyer Günleri


      

 

BTU-CAD'19 Kariyer Günleri

Üç gün boyunca sektöründe öncü ve alanında uzman kişilerle buluşma imkanı yakalayacağımız, farklı sektör ve meslek grupları ile ilgili güncel bilgilere ulaşacağımız, üniversitemizde ilk kez ekibimiz tarafından düzenlenen BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KARİYER GÜNLERİ etkinliği ile karşınızdayız.  

Siz de alanında uzman kişiler ve sektörün önde gelen firmalarıyla buluşma şansını yakalamak, meslek grupları ile ilgili en güncel bilgilere ulaşmak, ortak fikirde olduğunuz insanlarla bir araya gelmek ve idealinize bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız 24-26 Nisan 2019 tarihleri arasında Mimar Sinan Yerleşkesi B Blok Turkuaz Salonu ve A2 Blok Erguvan Salonu'nda sizleri bekliyor olacağız. 

Gerçekleşecek olan etkinliğimiz ücretsiz  ve  katılım  belgeli  olup,  dışarıdan  gelen  katılımcılara  açıktır. Sektörler hakkında detaylı bilgi sahibi olacağımız, eğlenirken öğreneceğimiz BTU-CAD'19 etkinliğimizde çeşitli sektörlere kendini adamış  ve/veya  adamayı  düşünen  herkesi  aramızda görmekten mutluluk  duyacağız. 

***Etkinliğimize katılmak ve okula giriş çıkışlarda sorun yaşamamak için kayıt olmanız gerekmektedirhttp://btucad.btu.edu.tr/index.php?sid=7964 linki üzerinden kayıt olabilirsiniz. Detaylı bilgi için Instagramdan  @btucad hesabını takip edebilirsiniz. 

Biz hazırız… Peki ya sen?