Anasayfa » Duyurular » Erasmus+ 2019 Öğrenim Hareketliliği sonuçları
Erasmus+ 2019 Öğrenim Hareketliliği sonuçları

2019-2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği sonuçları için tıklayınız.

İtiraz ve feragat süresi: 12 Nisan 2019 Cuma saat 15.00'a kadar 

12 Nisan 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar listede adı geçen tüm asil öğrencilerin Dış İlişkiler Ofisine ŞAHSEN başvurmaları gerekmektedir.


Erasmus+ Yabancı Dil Sınav notu 50’nin altında olan, akademik not ortlaması Lisans için 2.20/4.00, Lisansüstü için 2.50/4.00’nin altında olan ve eksik ya da güncel olmayan transkript belgeleri nedeniyle başvurusu geçersiz olan öğrencilerimiz yerleştirilemediği için isimleri listelerde yer almamıştır.

Bu başvuruların değerlendirilmesi ve nihai karar verme aşamasında, değerlendirmeyi yapan personel ile başvuru sahipleri arasında değerlendirmeyi yapan personelin tarafsızlığını etkileyebilecek herhangi bir kişisel ilişki bulunmamaktadır. Karar, tarafsızlık ve şeffaflık kurallarına uygun bir şekilde verilmiştir.

Karşı üniversitenin akademik takvimine uygun olarak tüm gerekli belgeler (Pasaport, vize, sağlık sigortası, Öğrenim Anlaşması vb.) zamanında ve eksiksiz teslim edilmediği takdırde öğrenci hakkını kaybedecektir.

Erasmus+ Oryantasyon Eğitimi:

Erasmus+ Programından asıl olarak yararlanmaya hak kazanan öğrencilerimiz için "Erasmus+ Oryantasyon Eğitimi" düzenlenecektir. Öğrenim hareketliliği için yerleştirilen tüm öğrencilerimizin oryantasyon eğitimine katılması önem arz etmektedir. Erasmus+ Oryantasyon Eğitimi tarihi ayrıca duyurulacaktır.